Ben Diyanet’ te memur olarak çalışıyorum, zihinsel engelli çocuğum var, nakil yaptırmak istiyorum bunun için ne yapabilirim?

İki yıllık görev sürenizi doldurdunuz ise Devlet Memurları Kanunun Ek 39. maddesine göre Kurumunuza dilekçe ile başvuru yapabilirsiniz.