Ben görme engelliyim, karayolları taşımacılığının engellilere uygulamış olduğu bilet indiriminden yararlanabilir miyim?

%40 ve üzeri özürlü raporu olan herkesin şehirlerarası yolculuklarda Karayolları Taşıma Yönetmeliği’ nin 57. maddesinin 11. fıkrasına göre %30 indirim uygulanması gerekmektedir.